קבוצת הדוניזם - namelesspace

קבוצת הדוניזם

מיתוג / אריזות / דיגיטל
זה סיפור על 4 מותגים אחים. כולם גרים תחת קורת גג אחת וכל אחד מהם מוביל בתחומו

קבוצת הדוניזם החלה את דרכה מתוך אהבה לעיצוב וצמחה לבית ייחודי שמספק מענה הוליסטי, יצירתי ומקצועי בתחום הפקות האירועים ובינוי הקבע. החברה מספקת מענה בלתי מוגבל של פתרונות עיצוב, ריהוט, מיתוג, בינוי וקירוי, תוך ירידה לפרטים והקפדה על רמת גימור איכותית ומדויקת.

Branded House

המיתוג נולד בעקבות איחוד של חברות שכללו את ארבעת השירותים העיקריים של החברה: עיצוב ארועים – Design, הצללה וקירוי – Otenteam, תפאורות ובינוי מתחמי מסחר – Ayalon והשכרת ציוד – Logistic.

היה צורך לבדל בין השירותים השונים אבל אבל אבל בגלל שגם הייתה חפיפה והשלמה בין השירותים והפעילויות, חיזקנו את המותג הראשי. לשם כך יצרנו לוגו שמורכב מארבעה ריבועים שמייצגים את השירותים השונים: גם על ידי צבע דומיננטי וגם על ידי בניית האות הראשית בצורות וצבעוניות בסיסית. לאלו טיפוגפיה מינימליסטית ונקייה שמאחדת ומלווה את כל תתי המותג באותו משקל והעמדה, ושיוצרת קו אחיד ביניהם.

השפה הגרפית עשירה, שמחה ומבוססת על הדימויים הרבים מתוך האירועים וההפקות, ומותאמת לשיתוף ולפרסום של אלו בערוצי הסושיאל השונים.

דיגיטציה של המותג וקטלוג המוצרים

המעבר לאתר נועד לשרת 2 מטרות ראשיות: הראשונה תדמיתית -ואינפורמטיבית, במובן שעל האתר לתקשר את מהות הקבוצה ולפרט ולהדגים יכולות של תתי המותג על ידי שילוב של גלריות המציגות את התוצאות מתוך הארועים בצורה חווייתית ויצירתית ככל הניתן.

המטרה השניה, החשובה לא פחות, היא לבנות קטלוג מוצרים שישמש את מפיקי הארועים לבחירת אלמנטים מתאימים לארוע כזה או אחר, או סריקה של האפשרויות הקיימות ובקשת הצעת מחיר. פונקציה זו נמצאת בשימוש לעיתים קרובות ומשמשת ככלי עבודה מול הלקוחות העסקיים של החברה.

"20 שנות פעילות בתחום לימדו אותנו איך להפוך כל רעיון למציאות, בלי להתפשר על מצוינות"

אסף בראון
הבוטום ליין

בדרך כלל עבודה עם לקוחות קריאטיבים הם הכי מאתגרים, כי הם יודעים בדיוק מה הם רוצים וכי אנחנו ידענו שזה יהיה חייב להיות ואוו. בנוסף, מדובר במותג שעובד והיישומים שלו חייבים להיות וורסטילים, אונליין ואופליין. הודות לתקשורת מצויינת (אוהבים אותך *שמות*!) ופידבקים ענייניים, העמדנו תוצאה שאנחנו מאוד גאים בה ויותר מזה, עובדת בשטח. הפסקנו לספור בכמה מיתוגי אירועים שעשינו ראינו את המותג, וכל ]עם אנחנו מרוגשים כמו הורים גאים