אביב - namelesspace

אביב

אסטרטגיה / מיתוג / דיגיטל / UXUI
את קבוצת הייעוץ והניהול AVIV אנחנו מלווים מ-2017 כסטודיו הבית. בעקבות המעבר למשרדים דנדשים, זכינו לבנות להם מיתוג מחדש

קבוצת AVIV, או כמו שנקראה פעם: AVIV AMCG - מייעצת, מתכננת ומלווה בקידום ובניהול פרויקטים אסטרטגים חברות מובילות במשק, משרדי ממשלה, רשויות ויזמים. 35 שנות ניסיון בשוק הישראלי לא הולכים ברגל וממקמים את AVIV בראש חברות ניהול פרויקטים והנדסה בארץ. הקבוצה חברת בת של מטריקס, וכוללת בתוכה את החבורה: דנה הנדסה, DHV MED, AVIV USA ו- א.א. הנדסה

לראות את התמונה הגדולה

קשה לספור כמה משימות ופריטים ביצענו עבור קבוצת AVIV. מהפרטים ה"קטנים" והפשוטים ביותר ועד מיתוגי מוצרים וממשקי תוכנה. מותג הוא דבר דינמי והגיע שלב בו כולנו הרגשנו ששפת המותג אינה מייצגת את ערכיו ופעילויותיו כראוי. הסיבות היו פנים ארגוניות ושיווקיות כאחד. כשנוצרה ההזדמנות למיתוג מחדש עקב מעברי משרדים צללנו לעומק ולאתגר.

האתגר היה לשמר אלמנטים מהזהות הקיימת והמוכרת לנראות חדשה, מודרנית ורעננה. המהלך התחיל כבר עם קיצור שם החברה ל-AVIV ויצירת אלמנט מזוהה שמשלב את הכוכב והחץ מהלוגו המקורי. השתמשנו בפינות מעוגלות כדי לרכך ולעדן את המותג, וריעננו את הצבעוניות עם פלטת צבעים משנית שתאפשר וורסטיליות עשירה בחומרי השיווק השונים.

עד לפרטים הקטנים

אבל אנחנו אוהבים אתגרים. ועל אף שיצירת שפת מותג היא משימה גדולה וחשובה בפני עצמה, לעשות את זה בזמן שיא ובמקביל לפתח שפה רחבה ולמתג את המשרדים החדשים של חברת אביב – זה כבר נשמע לנו כמו וואי וואי אתגר חלום.

השפה בנויה מפיתוח ופירוק אייקון הכוכב, ויצירת פטרנים מקווי הקונטור שלו תוך שילובי צבעים מהפלטה הראשית והמשנית. הקוויות יוצרת גם זרימה ודינמיות על משטחי הצבע של המותג כשלצד אלו נשזרים משפטי השראה ותמונות אווירה.

 

 

לא מדובר בסתם סטודיו לעיצוב, אלא בסטודיו שהפך להיות בן בית. פיצוח מדויק של בריפים, יצירתיות, הקשבה והמון אינפוט מקצועי. אביחי וצוות המעצבות של הסטודיו מלווים אותי למעלה משבע שנים בדיגטיל ופרינט ובכל פרויקט משותף הבחירה מצדיקה את עצמה מחדש.

אילנה ליברמן-לוי, מנהלת שיווק
הבוטום ליין

זה לא סתם דבר לעבוד עם אותו לקוח הרבה שנים. תכלס זה אפשרי רק כשמוכיחים יצירתיות, שירותיות ויכולות שבונות אמון. ובכל זאת, חייבים להגיד תודה ענקית לאילנה ליברמן, מנהלת השיווק, ולכל הצוות המקצועי שלצידה, שבוחרים בנו כל פעם מחדש לאתגרים הרבים שהיו ושיהיו.